Суд взяв під варту коростенця, який підозрюється у вбивстві товариша

До Коростенського міськрайонного суду Житомирської області надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (частина 2 статті 121 КК України).

За версією слідства, під час розпиття спиртних напоїв разом із потерпілим, у підозрюваного виник умисел на заподіяння останньому тілесних ушкоджень.

Реалізуючи свій злочинний умисел, підозрюваний наніс своєму товаришу численні удари, заподіявши йому тяжкі травми, які небезпечні для життя та спричинили смерть останнього.

Розглянувши клопотання правоохоронців слідчий суддя знайшов обґрунтованими наведені підстави для тримання підозрюваного під вартою, врахувавши тяжкість покарання, що загрожує йому у разі визнання винним, а також відсутність постійного місця проживання, зловживання спиртними напоями, відсутність роботи та засобів для існування та судимості у минулому.

Взявши до уваги виникнення ризиків, передбачених ст. 117 КПК України, суд виніс ухвалу про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком на 60 днів.

Звертаємо увагу, що ухвала слідчого судді не набрала законної сили.

Примітка. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прессекретар Коростенського суду

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.