Сушки відсвяткували День села

Радісно зустрічали односельців та гостей у селі Сушки в День села, який припав на 12 серпня. Неймовірно красиве село полонило патріотичними символами погляд кожного, хто завітав сюди того щасливого дня та пройшовся головною вулицею села до сільської ради, де і розпочалося святкування.

До нього приєдналися поважні гості – перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Василь Курилюк, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, керівник апарату районної державної адміністрації Катерина Лупенко, депутат районної ради Віктор Кутішенко, директор ТОВ «Добре поле» Володимир Тарасенко, начальник Коростенського районного відділу культури Лариса Бондар, директор територіального центру соціального обслуговування Микола Мельник.

Дівчата у вишиванках привітали найпочесніших гостей запашним короваєм. Після чого відбулося урочисте підняття державного прапора України та прапора села Сушки. Цю почесну місію було надано першому заступнику голови Коростенської районної державної адміністрації Василю Курилюку та голові сільської ради Людмилі Максимчук. Під пісню «Плине кача» учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв за волю та незалежність України.

Офіційну частину традиційно відкрила сільський голова Людмила Максимчук, яка щиро привітала присутніх зі святом, висловила подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут; всім тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

До усіх присутніх з вітальними словами звернувся Василь Курилюк. «Вітаю вас із 516-річницею нашого рідного села, бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», сказав перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації та депутат районної ради. До його привітань долучився і депутат районної ради Віктор Кутішенко. Спільно вони нагородили грамотами обласної державної адміністрації г директора ТОВ «Добре поле» Володимира Тарасенка та директора Сушківської школи Ларису Литвинчук. З нагоди Дня села Сушки кращим і знаним жителям села було вручено грамоти, подяки та грошові винагороди від Коростенської районної державної адміністрації та районної ради. Олександру Хижуку, жителю села Сушки, було вручено нагрудний хрест знагоди 30-річчя Чорнобильської АЕС від Коростенської районної державної адміністрації.

По-жіночому тепло добра та миру, злагоди в родинах, достатку побажала жителям села Сушок заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична.

В свою чергу Людмила Максимчук відзначила подяками та подарунками від сільської ради за активну громадянську позицію, доброчинність та вагомий внесок у розвиток територіальної громади нетільки жителів села, а й першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Василя Курилюка та директора ТОВ «Добре поле» Володимира Тарасенка.

Загалом, вітань було цього дня насипано щедро, мов добрим намистом. Володимир Тарасенко, директор ТОВ «Добре поле», відзначив подяками жителів села Сушки з нагоди свята. Для рідної школи подарував книжки з англійської мови та мотокосу. Жартома, Володимир Тарасенко, закликав односельчан підвищувати народжуваність в селі, аби в школі було багато діточок.

Щирі пісенні вітання лунали також від начальника районного відділу культури  Лариси Бондар, творчих та талановитих жителів села. Незвичним завершенням свята було запалення вогнища.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.