Свою долю намалювала фарбами любові, віри та надії…

29 грудня 2019 року свій славний життєвий ювілей відзначила мила, доброзичлива жінка, лагідна матуся, ніжна бабуся, жителька села Михайлівка – Ганна Федорівна Бовсунівська.

В такий світлий та радісний день до оселі ювілярки з квітами, вітальною листівкою та грошовою допомогою завітали поважні гості. Щирі слова вітань, побажань та підтримки на адресу Ганни Федорівни звучали з вуст заступника голови Коростенської районної ради Володимира Корнійчука, голови районної ради ветеранів Миколи Фещенка та Михайлівського сільського голови Миколи Кравця.

Життя Ганни Федорівни було важким – дитиною війни вона пережила тяжкі воєнні та післявоєнні роки, працювала в колгоспі, має інвалідність по слуху. Проте жінка неймовірно життєлюбна. Виховала двох гарних синів, має трьох онуків, вже є й правнуки.

Все життя віддавала себе, своє серце родині, людям, які поруч. За що її поважають та люблять односельці. Має Ганна Федорівна хоббі – дуже гарно малює. Мабуть і долю свою намалювала фарбами любові, віри та надії. Багато розповідає про війну. Адже ті трагічні сторінки життя жінці забути надзвичайно важко. Живе ювілярка сама – чоловіка поховала давно. Та рук не опускає. Вірить, що Бог і люди не залишать її. В свій день народження щиро бажає миру і злагоди своїм односельчанам та нашій Україні.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.