Священики та прихожани УПЦ у Коростені наколядували для військових 90 тис грн

Як повідомляє Світлана Барановська у групі Фейсбук,  “Я люблю Коростень” 90 тисяч гривень – саме таку суму представники УПЦ Коростеня передали на благодійність, зокрема на закупку квадрокоптера для нашої 95-ї бригади.

Як розповів протоієрей Свято-Покровського храму Георгій Кузнєцов, гроші в сумі 90 тисяч гривень були зібрані на Вечорі колядок.

“Вечір колядок відбувся у Свято-Миколаївському храмі, на якому для потреб Збройних сил України було зiбрано 90 000 грн. Дякуємо парафiянам храмiв нашого міста – Свято-Миколаївській церкві, Свято-Покровському храму, Свято-Пантелеймонському храму, Рiздва Пресвятой Богородицi (Чигирi), Свято-Димитрівській церкві (с. Білошиці), церкві Архістратига Михаїла (с. Поліське), церкві «Всецариця» Коростень-Подільського району міста”, – розповів Георгій Кузнєцов.

Гроші було передано коростенці Ельмірі Матвійчук, яка оголосила збір коштів на сучасний квадрокоптер з тепловізором вартістю 700 тисяч гривень для 95-ї бригади, де служить розвідником її рідний 29-річний Рустам.

Тож допоможемо нашій бригаді, яка на передовій, і нашим розвідникам, бо з надсучасним квадрокоптером їм буде безпечніше і ефективніше визначати дислокації ворога. Разом до перемоги!

Картка монобанку для збору коштів на квадрокоптер для 95-ї бригади – 4441114414526853.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.