СВЯТО МОРОЗИВА «РУДЬ» ПОДАРУВАЛО КОРОСТЕНЮ 100% ВРАЖЕНЬ

Двадцять шостого травня – напередодні Дня захисту дітей – святом яскравих фарб, посмішок і найсмачнішого морозива жителі Коростеня розпочали відзначення Дня міста. Вкотре найбільший виробник «солодкого холоду» – компанія «Рудь» – запропонувала мешканцям і гостям міста незабутні відчуття на Святі Морозива.

Головна мета цьогорічного проекту — ще більше розваг і позитивних емоцій – була виконана на всі 100% вражень.

Територія захопливої події була умовно поділена на дві локації: атракціони та парк розваг. Слід сказати, що організатори максимально спростили умови потрапляння на атракціони. Купивши одне будь-яке морозиво «Рудь» на самому святі, гість отримував квиток, який і був своєрідною перепусткою на локації. Загалом в цьому році запропоновано 18 різнопланових видів розваг: для будь-якого віку, різного спрямування.

Справжньою несподіванкою стало розширення парку розваг. Окрім сцени, гості мали можливість відвідати Творчий бульвар, Дитячий сквер, Родинну алею та Спортивну площу. Участь в активностях парку розваг була вільною від квитків і абсолютно безкоштовною! Це неабияк порадувало всіх присутніх на Святі Морозива. Веселощі кожної локації включали в себе конкурси та естафети, показові виступи та змагання. Звісно, при цьому учасники отримала чимало дарунків, цінних призів та найсмачніше морозиво «Рудь»!

Керівник проекту «Свято Морозива» – Тетяна Хомяк так прокоментувала цьогорічний захід: «У цьому році Свято Морозива реалізується під девізом «МЕГА»! Ми доклали всіх можливих зусиль, щоб кожен наш гість отримав мегазадоволення та 100 відсотків позитивних вражень! Розширено соціальну складову проекту, розроблено нові активності, збільшено загальну кількість розваг. Сподіваюсь, що кожна родина, яка завітала сьогодні на захід, змогла відчути себе одним цілим. Адже найголовніше, чому ми приділяємо увагу на Святі Морозива – родинна участь, дружнє єднання, взаєморозуміння. Вдячні кожному, хто сьогодні прийшов, кожному споживачеві за довіру та лояльність до компанії. Від себе – обіцяю, що торгова марка «Рудь» і надалі буде радувати новинками морозива, цікавими смаками та тримати високу планку якості».

Свято Морозива сподобалось всім: від малого до великого. Своїми враженнями поділились і юні коростенці.

Іванка, 10 років: “Ми сьогодні на свято прийшли з мамою, татом, бабусею Галею та моїм братиком Юрком. Найбільше нам з братом сподобалось стріляти з великої рогатки. Братик попросив татка зробити таку ж саму в нашому дворі. Будемо влітку тренуватись і на наступний рік на Святі Морозива переможемо всіх учасників”.

Данилко, 7 років: “Я сьогодні підготував виступ до улюбленого Свята Морозива і виграв цінний подарунок. А ще ми об’їлись морозива. Мама мені купила навіть чорне. Воно дуже смачне і в мене тепер чорний язик. Тільки мама боїться, що тепер мені болітиме горло. Але я точно знаю, що після таких розваг і морозива Рудь, я не захворію, бо Рудь дарує мені щастя”.

Катруся, 14 років: “Тут дуже класно! Ми з подругами зробили собі аквагрим, прикольні зачіски, натанцювались і, звичайно, наїлись морозива. А ще на Свято Морозива прийшли мої рідні -дві сестрички, тато, мама, дідусь і бабуся. Разом ми зробили кілька фото, а сестрички виграли багато призів. Вони ще ходять до садочка, але й для них тут є розваги – розмальовки, конструктори, танці, різноманітні ігри. Класне свято!”

ЦІКАВО ПРО МИНУЛОРІЧНЕ СВЯТО МОРОЗИВА

  • У 2017 році свята відбулися у 12 містах України: Житомир, Новоград-Волинський, Кропивницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Коломия, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Коростень, Краматорськ, Ємільчине.
  • Команда організаторів проїхала Україною 7 140 км. Якщо б це була Австралія — то відстань, яку подолано — це материк вздовж та поперек!
  • Святковий настрій вдалося подарувати понад 90 000 гостям. Тільки уявіть: це більше ніж населення такої європейської держави, як Андорра, або в два з половиною рази більше, ніж жителів Монако.
  • Дітлахами та дорослими було з’їдено близько 10 тонн морозива: тобто цілий залізничний вагон, доверху наповнений пакунками холодного смаколика.
  • На «валюту» свята — «рудики» — було обміняно 124 кубічних метри обгорток. Якщо б ми робили з них ковдру, нею вдалося б застелити весь Харків.
  • Було надуто та роздано 60 000 повітряних кульок — за об’ємом це вщент заповнена багатоповерхівка.
  • Але головне, про що можна впевнено сказати – на святі панують веселощі та гарний настрій. А найвагоміша цифра – це нескінченність подарованих посмішок та теплих відчуттів!

ПАТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» – ТМ «РУДЬ»

Публічне акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників морозива.

Щоденно компанія на виробництві переробляється 300 тонн молока. Ключовий продукт компанії — морозиво: його за добу виготовляється близько 150 тонн.

«Рудь» — перший виробник морозива в Україні, який пройшов аудит Європейської комісії щодо постачання продукції у країни Євросоюзу.

Компанія прагне до постійного зростання показників якості та екологічного стану довкілля. Підприємство несе повну відповідальність за якість та безпеку виробленої продукції, а також впливи на екологію.

Використання нових технологій та підходів до роботи, міцні партнерські зв’язки, вірність традиціям дозволяє нам завжди та в усьому бути на крок попереду — ми працюємо для споживачів!

Детальніше про компанію «Рудь»: на сайті rud.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.