СВЯТО МОРОЗИВА «РУДЬ»: ЖИВИ КРЕАТИВНО, ЖИВИ СМАЧНО!

27 травня м. Коростень вкотре зустрів Свято Морозива від найбільшого виробника морозива в Україні – компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод»).

Вже 12-ий рік поспіль лідер України з виробництва морозива в Україні – ТМ «Рудь» — дарує незабутні враження у вигляді яскравого дійства: родинного свята. Заходи проходять по всій Україні.

Свято Морозива — немов окрема країна, головними «законами» котрої є розваги, веселощі і, обов’язково, спілкування, творчий розвиток і дарунки. Існує навіть своя «валюта» — рудики. Саме ці «гроші», які можна отримати за зібрані упаковки від морозива «Рудь», гості свята витрачають на участь у майстер-класах, атракціонах і на купівлю усіляких сувенірів.

Президент компанії «Рудь» – ПАТ «Житомирський маслозавод» Петро Рудь: «Свято Морозива – це соціальний проект. Традиційно ми приділяємо найбільшу увагу саме родинному спілкуванню та творчому розвитку дітей. Тому кожного року ми намагаємось віднайти ті цікавинки, які стануть до вподоби нашим маленьким споживачами. Це стосується як формату та змісту заходу, так і, найголовніше, нашої продукції. Незмінним лишається тільки найвища якість морозива «Рудь». Вдячні кожному нашому споживачеві за довіру та підтримку!»

Святкове містечко «Рудь» завжди рясніє безліччю атракціонів, майстер-класів і розваг. Ось можна зробити аквагрим, тут — неперевершену зачіску, там можна перевірити себе на влучність… І це далеко не весь перелік! Окрім цього, казкові герої та аніматори, запальні ведучі, що пропонують цікаві конкурси, естафети та забави, – на Святі Морозива завжди весело та незабутньо. І, звичайно, яке свято без найсмачнішого морозива «Рудь»!

Подробиці щодо Свята Морозива: на сайті http://svyato.rud.ua

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.