Свято Морозива від ТМ «Рудь» знову подарувало Коростеню неймовірні емоції щастя та радості!

Двадцять п’ятого травня наше славне місто відзначало 1314 річницю. Вкотре до нього завітало чимало гостей, а жителі міста відзначили, що традиційною родзинкою та центральним місцем родинного відпочинку стало Свято Морозива від ТМ «Рудь».

Сотні дітей та дорослих зібралися в містечку розваг від компанії «Рудь» – виробника найпопулярнішого і найулюбленішого морозива всіх українців.

У цей святковий день саме тут, серед дитячих посмішок, веселого сміху, танців, розваг та кольорових повітряних кульок, сконцентрувались родини Коростенщини, аби гарно та з користю для всіх членів сім’ї провести час, а ще скуштувати вже як улюблені смаки морозива «Рудь», так і новинки, які вражали не тільки смаком, але й сучасним дизайном та креативністю. В хрумких ріжках, вафельних стаканчиках, на паличках, із великою палітрою смаків і різноманітних фруктових наповнювачів – морозиво було скрізь.

Цього року продовжила діяти спрощена система відвідування атракціонів – гості свята могли отримати 1 квиток на будь-який атракціон, просто придбавши 1 порцію будь-якого смачного морозива. Квиток можна було обміняти на такі розваги як п’ятнашки, міні-гольф, рибалка, водяні та танцювальні батли. Компанія «Рудь» радувала відвідувачів корисними та цікавими подарунками. Хочеться також відзначити, що вхід до більшості локацій був абсолютно вільним і всі охочі могли спробувати свої сили у виготовленні цікавих виробів на згадку про чудово проведений час на Святі Морозива.

Найбільший виробник морозива в Україні – компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») дарує коростенцям яскраве і незабутнє свято вже не перший рік. «Вже багато років поспіль ми проводимо Свято Морозива. – Зазначила керівник проекту «Свято Морозива» Тетяна Хомяк. – Свято Морозива об’єднує родини, а нашим маленьким шанувальникам дарує радість. У різних куточках України ми дбаємо про створення атмосфери єдності, добра, миру, тепла і порозуміння. Щороку компанія «Рудь» вдосконалює програму Свят Морозива, збільшує кількість атракціонів, проводить майстер-класи, щоб відповідати гаслу «100% святково». Ми щиро віримо, що кожен відвідувач, незалежно від віку, знайде на нашому святі щось до смаку».

Цікаво, що компанія «Рудь» щороку представляє новинку сезону. Не став виключенням і 2019 рік. На Святі Морозива відвідувачі могли спробувати яскраве за кольором і смаком морозиво «Фіолетово». Любителі морозива відзначили особливий хрумкий фіолетовий ріжок, який виробники наповнили насиченим фіолетовим морозивом зі смаком тропічного суперфуду – гуарани. Креативною зробили і фіолетову упаковку продукту.

Традиційно популярними серед дітей та дорослих стали модний аква-грим, творча майстерня, коса-краса та інші цікавинки, що підготували організатори Свята Морозива. А улюблений слоник Пустунчик, корівка Маняша та велике морозиво у стаканчику дали змогу всім охочим зробити яскраві фото на згадку.

Наталія Колєнова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.