Свято весни, краси й любові відзначили в Михайлівці

Все на землі від жінки:

добро і краса, ніжність і ласка,

любов і вірність, музика і поезія

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом.

А ще весною ми відзначаємо один із найкращих, найсвітліших днів – свято жінок, Міжнародний жіночий день. В цей радісний день присвятити найкращі слова жіночності, віддати данину любові й захоплення тим, до кого ми звертаємося в радості й печалі,– нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду зібралась і велика та дружня родина села Михайлівка Коростенського району.

«В усі часи, по всьому світу жінка викликала особливе відношення, адже вона уособлювала ніжність, красу, надзвичайну зворушливість і чутливість, – саме з такими словами на початку урочистого заходу звернувся до односельців Михайлівський сільський голова Микола Кравець. – В цей світлий та радісний день ми, чоловіки, щиро вітаємо вас зі святом весни, із днем 8 Березня. Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були щасливі кожної днини. Хай же вам сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно, а роки хай будуть щасливі й прекрасні. Вас вітає сама весна».

Далі Микола Кравець привітав з особистим ювілеєм та днем народження жительок села – Надію Ткачук та Костянчук Надію, які відзначали їх саме восьмого березня. До щирих привітань голови цього дня долучився і депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк.

Святковий настрій жінкам під час концерту дарували творчий колектив села – «Калиновий цвіт» під керівництвом директора будинку культури Юлії Кравець, вихованці ДНЗ «Сонечко» (завідувач Галина Юхименко), учні другого класу Михайлівської СЗШ І-ІІ ст. (директор Сергій Макарчук), талановиті учасники самодіяльності будинку культури – Катерина Кочержинська, Оксана Чорна, Надія Ткачук, Надія Величанська, Вікторія Прокопчук, Валентина Юхименко, Таїсія Прокопчук, Ярослав Дученко та Володимир Дмитренко.

«Із першої миті життя над нами схиляються рідні мами, в тривозі й надії вдивляються в своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них. Усе зносять аби їхнім дітям жилося краще. І скільки б нам не було років – 5 чи 50 – нам завжди потрібна ласка саме її, матері. Бо знаємо, що мама не злукавить, не скривдить, вона захистить, зігріє душу теплом і ласкою». – Ось як поетично говорили зі сцени під час святкового концерту ведучі Микола Карабінюк та Олександр Стожук.

Загалом свято як завжди вдалось на славу, подарувало жіноцтву Михайлівки позитивні емоції, радість від урочистого заходу та спілкування один з одним. Ще довго в серцях михайлівчанок гратиме мелодія надії, яка повертається до нас разом із весною, з прекрасним жіночим святом весни, надії та любові.

Наталія Колєнова,

старший інспекторі відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.