«Танцюй, моє коханнячко»: військовий з Коростеня заткнув хейтерів, які розкритикували його дружину

Як повідомляє Журнал Житомира, Сергій Степанчук – військовий з Коростеня, який зараз боронить країну. Його дружина Оксана тренер з танців та йоги. Днями вона опублікувала в мережі світлини з фотосесії й піддалась критиці.

“Є дуже не довольні моїми відео, фото, діяльністю. Кажуть “як ти можеш, у тебе чоловік на війні, а ти тут…”, “танці не зупинять ракет”, “для тебе немає війни”…”, – написала в соцмережі Оксана Степанчук.

На підтримку дружини Сергій Степанчук опублікував в соцмережі потужний допис. Захисник сказав, що дружина танцює для нього, а ще допомагає іншим забути про жахи війни.

“Моя кохана дружина є тренером та провідником в світ танців та йоги. Так от, нещодавно у неї була фотосесія де вона танцювала та фаєрила. І виставила фото в інеті, і як завжди з’явилися людішки, які почали хейтити її, що от чоловік на війні, а вона танцює, що танці не зупинять ракети. Не шановні зрадофіли йдіть на…, вона танцює для МЕНЕ, коли я бачу ,що вона танцює і проводить людей в світ йоги, це означає, що вона живе, що вона чекає на мене і головне, що я на війні не зря.

Вона навчає та допомогає людям забути ці жахіття, що навкруги. Є різні способи відволікатись, щоб не з’їхати з глузду, від думок, що чоловік на війні, мама в окупації, донька в іншій країні. Психолог, робота, хобі, горілка та інше, а кохана моя танцює і навчає інших та допомагає людям познайомитись з йогою та медитацією, і це допомогає їй та іншим пережити жахіття сьогодення”, – написав Сергій.

“Тому танцюй моє коханнячко, танцюй для мене та війні на зло… А кому це не подобається йдіть за кацапскім судном”, – резюмував захисник.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.