«Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок надійний причал»

20 березня в селі Веселівка відбулося справжнє родинне свято. В залі зібралися численні гості: батьки і матері, багатодітні сім’ї, родини села і, звичайно, діти.

В заході взяли участь понад 50 учасників, як дорослих так і учнів. Організаторами свята були: сільська рада та місцевий будинок культури.

Музичні, танцювальні подарунки присутнім в залі глядачам дарували, вихованці дитячого навчального закладу та початкової школи – гурти «Сонечко», «Карапузи», «Стайл», дует «Карат», працівники Веселівського будинку культури «Примхливі дівчата». Розсмішила та додала гарного настрою театральна сценка від квартету «Кумоньки».

З вітальним словом та гарними побажаннями до присутніх звернулися депутат обласної ради Володимир Нагорняк та заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична. Зворушливі пісні у виконанні начальника районного відділу культури Лариси Бондар також нікого не залишили байдужим.

Наталія Тертична привітала найстаршу в селі сім’ю – Меленівських Миколу Олександровича та Владиславу Валентинівну, які вже 58 років разом і наймолодшу сім’ю – Отрошко Юрія Володимировича та Вероніку Миколаївну, які 2 роки як одружилися. Було відзначено і родини учасників АТО. Їх матерям було вручено символічні подарунки.

Даний захід вже став традиційним, і залишається побажати організаторам, щоб свято з кожним роком ставало ще цікавішим, а учасників з нашого району та інших регіонів ставало ще більше.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.