Тимчасова слідча комісія розслідує факти корупції під час будівництва нафтобази у Коростені

Як повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, на засіданні Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (далі – ТСК), що відбулося 17 червня, народні депутати обговорили ситуацію в м. Коростень Житомирської області, продовжили розгляд питання дотримання процедури надання містобудівних умов і обмежень та вимог чинного законодавства Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та заслухали питання щодо відмов у видачі дозволів на виконання будівельних робіт стосовно трьох об’єктів.

Також у закритому режимі учасники засідання заслухали представників правоохоронних органів щодо підстав закриття кримінальних проваджень, пов’язаних зі зловживанням у сфері архбудконтролю, що є предметом розслідування ТСК, а також про результати перевірок обґрунтованості закриття вказаних кримінальних проваджень.

На початку засідання народні депутати заслухали інформацію від правоохоронних органів і Коростенської міської ради щодо об’єкта «Реконструкція цілісного майнового комплексу під підприємство зберігання легкозаймистих паливних рідин, скрапленого вуглеводневого газу за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 4, м. Коростень Житомирської області».

Народний депутат Олексій Гончаренко зазначив, що ситуація є небезпечною та турбує мешканців. Оскільки відбувається будівництво складу легкозаймистих речовин фактично у центрі міста. Крім того, є низка юридичних порушень і не проводилися громадські слухання з цього питання. «Маємо зробити висновки з ситуації, що відбулася в Василькові у 2015 році на нафтобазі», – додав народний депутат.

Після заслуховування інформації голова ТСК Андрій Пузійчук зауважив, що, оскільки тривають спеціальні експертизи, це питання, буде розглянуто повторно, коли правоохоронні органи завершать розслідування.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.