Трагедія на залізниці: 15-річного студента з Коростеня вдарило струмом

Про нещасний випадок повідомляє Ріа Козятин.

У понеділок ввечері, 30 січня у Козятині на залізниці трапився нещасний випадок. 15-річний студент з Коростеня, який навчається у Козятинському залізничному училищі, виліз на вагон вантажного поїзда.

В результаті — його вдарило струмом. На щастя і дивом, хлопець залишився живий, попередньо отримав 70% опіків тіла. Адже струм від контактного дроту 27000 вольт.

За словами заступника начальника Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Дмитра Микитюка в той вечір, після 20.00 хлопці компанією йшли з міста до гуртожитка. Зненацька неповнолітній хлопчина надумав залізти на вагон з зерном, який стояв у західному залізничному парку станції Козятин (поблизу паровоза). Його відмовляли, та він не послухав.

— Виліз на драбину, підняв ногу і пішла електрична дуга. Хлопця вдарило струмом. Це нещасний випадок. Наразі проводиться перевірка, — прокоментував Дмитро Микитюк.

Відомо, що потерпілого до Козятинської ЦРЛ доставили через міст на ношах. Так оперативніше і ближче. Карету швидкої медичної допомоги чекати не стали, відразу взялися рятувати. У нашій лікарні йому надали необхідну медичну допомогу. Сьогодні, 31 січня, потерпілого мають перевезти на Вінницю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.