У Коростені і районі активізувались крадії мобільних телефонів. Подробиці

Як повідомляє Коростенське районне управління поліції, житель м. Коростеня звернувся до поліції із заявою про крадіжку його мобільного телефону. Правоохоронці з’ясували, що 55-річний чоловік необачно залишив гаджет на підвіконні крамниці, де купував продукти. Звідти його й забрав 17-річний містянин.

У схожу ситуацію потрапив і 24-річний житель Ушомирської громади. Він поклав свій телефон на столик поблизу місцевого магазину. Поки він відволікся, гаджет зник. Поліцейські встановили, що чужий телефон привласнив 31-річний житель сусідньої громади.
Нині за цими фактами тривають відповідні розслідування. Нагадаємо, що крадіжка, учинена в умовах воєнного стану, кваліфікується за ч. 4 ст. 185 КК України. За таке правопорушення передбачено позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Водночас поліцейські закликають громадян більш відповідально ставитися до збереження власного майна:
– перебуваючи у місцях масового скупчення людей, на автостанціях та вокзалах, ринках та торговельних закладах тощо будьте уважними та обачними. Не демонструйте невідомим особам вміст ваших сумок та гаманців, не залишайте цінні речі на видноті та без нагляду;
– не забувайте зачиняти транспортні засоби, навіть якщо відлучаєтеся на кілька хвилин. Не варто залишати у салоні на видноті гаманці, гаджети, сумки та інші вартісні речі;
– не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання та не демонструйте місця, де ви зберігаєте цінні речі й заощадження.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.