У Коростені намагалися переоформити авто з фальшивими документами

У сервісному центрі МВС у Коростені 7 серпня під час перереєстрації транспортного засобу затримали автомобіль RENAULT LAGUNA 2003 року випуску, у якого виявили фальшиве свідоцтво про реєстрацію та договір купівлі-продажу з ознаками підробки.

Варто зауважити, що протягом минулого місяця у Коростені затримали п’ять «проблемних»автомобілей, з них один транспортний засіб – з підробленим документом, два – з підробленими ідентифікаційними номерами двигунів і ще два – перебували в розшуку й підлягали затриманню.

У всіх випадках адміністратори ТСЦ МВС викликали слідчо-оперативну групу, внаслідок чого транспортні заосби та супутні документи були передані до рук правоохоронців.

Як прокоментував заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Володимир Гриб, завдяки виявленню таких випадків сервісні центри МВС здійснюють контроль за дорожнім рухом, а саме – за транспортними засобами, які мають відповідати всім вимогам та бути зареєстрованими в правовій площині та запобігають вчиненню щодо них протиправних дій.

«Щоб не потрапляти у подібні ситуації, при виборі та купівлі транспортних засобів радимо громадянам звертатися в сервісні центри МВС та оформлювати договори купівлі-продажу безпосередньо в присутності адміністраторів. Навіть якщо людина не бажає отримувати реєстраційну послугу в сервісному центрі міста, де придбаний транспортний засіб, вона має право звернутися до фахівців Експертної служби МВС із заявою про проведення експертного дослідження. Вартість такої послуги близько 200 гривень, натомість, клієнт може спокійно купувати такий транспортний засіб і бути впевненим, що з авто все гаразд», – підсумував Володимир Гриб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.