вартість води коростень

У Коростені не найдорожча ціна на водопостачання, у лідерах – Запоріжжя з ціною у 66 грн/м.куб

Вартість водопостачання і водовідведення у м.Коростень досить відчутна для простого населення. Але є міста, у яких ціна на м.куб води сягнула за 50 грн. Так лідером в Україні  за вартістю цетралізованного  холодного водопостачання + водовідведення у січні 2021р. є м.Запоріжжя з ціною більшою 66 грн за куб, у сусідньому з нами Олевську – 56 грн за куб, замикає трійку “лідерів” – Павлоград і портовий Бердянськ з ціною у 46 грн за куб.

Що стосується Коростеня, то в нашому місті як і по всій Україні, діє два тарифи 29,80 (ЦВВ) – приватний сектор, та 31,22 – багатоквартирні будинки (ХВВ) грн. за м. куб. Подача до вводу в будинок – 29,80 грн., розподіл в будинку -31,22 грн. Різниця 1,42 грн. включає витрати на абонентний відділ, банківське обслуговування, повірку лічильників. По новому закону ці 1,42 грн. входитимуть в абонентну плату.

У Києві ціна на воду становить 21 грн/м.куб, у Житомирі -24 грн, у Малині – 40 грн, у Бердичеві – 34 грн, найнижча ж ціна  у містечку Аули Дніпропетровської області – 16 грн/м.куб.

Пропонуємо вам самостійно ознайомитися з цінами на водопостачання і водовідведення по містам України.

Будемо мати надію, що в найближчі роки силами і фінансами Коростенської ОТГ буде обновлена інфраструктура водопостачання і водовідведення в місті і тарифи на послугу стануть одними з найнижчих в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.