У Коростені попрощалися з військовослужбовцем Ігорем Тичиною, який загинув від кулі снайпера

Шостого січня більше 600 жителів Коростеня та району прийшли попрощатися з військовослужбовцем 95 десантно-штурмової бригади Ігорем Тичиною. 20-річний військовий помер після отримання поранення у зоні проведення бойових дій. Про це повідомив з Коростеня кореспондент Суспільного Медіа Сергій Косюченко.

З Ігорем Тичиною прощалися на центральній площі Коростеня.

“Це страшне горе і не тільки для рідних, а й для всіх свідомих жителів міста, – каже жителька Коростеня Наталія Аксьоненко. – Такий гарний хлопець. Йому тільки жити і дітей народжувати. Що тут сказати…серце крається”.

“Ігор був талановитим спортсменом, гарною людиною, – каже вчителька Ігоря Тетяна Гончаренко. – Дуже шкода, що у такому віці покидають нас. Він любив свою родину, молодшу сестричку, шанував своїх рідних. Був дуже гарним дитям, тому не можна сьогодні без сліз”.

“Ігор був справжнім солдатом, – каже представник десантно-штурмової бригади Анатолій Гладченко. – Він виконував усі накази командирів. 27 грудня він виконував бойове завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил. На жаль. він отримав поранення під час чергування. Поранення виявилося фатальним”.

“Новопреставлений Ігор виконав у першу чергу свій чоловічий обов’язок: захисника своєї Вітчизни, захисника своєї родини”, – каже священник Житомирсько-Овруцької єпархії православної церкви України Василь Солонинка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.