У Коростені посадовці прокоментували ситуацію з містянами, які дрифтують у центрі міста

У соцмережах та телеграм-каналах Коростеня користувачі почали поширювати відео, на якому кілька містян дрифтують на своїх автівках прямо у центрі міста.

У коментарі Суспільному Житомир речниця поліції Житомирщини Вікторія Дубовик сказала, що відео з дрифтом, відзняте у світлу пору доби, є давнім.

“Це старе відео. А от інше відео дрифту в центрі Коростеня, відзняте у темну пору доби, це дійсно свіже відео. Проте до поліції зі скаргами на цей факт ніхто з місцевих жителів не звертався. Можу сказати, що раніше поліція вже неодноразово фіксувала такі порушення і штрафувала порушників”, — каже Вікторія Дубовик.

Ситуація з дрифтом у центрі Коростеня не нова. У 2021 році місцевий телевізійний канал “Коростень ТБ” знімав сюжет на цю ж тему. Місцеві жителі тоді скаржилися на те, що дрифт у їхньому районі порушує їхній спокій і створює небезпечні для життя та здоров’я ситуації.

У коментарі Суспільному заступниця Коростенського міського голови Наталія Чижевська підтвердила, що проблема є актуальною для міста вже не один рік.

“Це хлопці-мажори. Їхні імена та особи встановлені, поліція застосовує до них заходи в межах своїх повноважень. Вони дрифтують, приїжджає поліція і штрафує їх за дрифт, вони цей штраф сплачуть і продовжують робити те саме. Їх штрафували вже десятки разів, але оскільки штраф за це законодавством передбачений невеликий, то вони сплачують його і далі дрифтують. Це ж не означає, що ніхто не реагує. Реагують в межах повноважень. Раніше вони дрифтували трохи далі по вулиці Грушевського, але сталася аварія на водогоні і там все розрили, от вони й переїхали сюди — ближче до центру”, — каже Наталія Чижевська.

Раніше 13 вересня Суспільне Житомир повідомляло про те, що законопроєкт, який нині перебуває на розгляді в комітеті Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, пропонує визнати вуличний дрифт незаконним і карати водіїв за перше таке порушення штрафом у 8,5 тисяч гривень, а за повторне протягом року — 17 тисяч та позбавленням права керування від шести місяців до року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.