У Коростені при перереєстрації затримали авто, яке перебуває у розшуку

З початку листопада в сервісних центрах МВС в Житомирській області затримали 3 автомобілі під час проведення реєстраційних операцій.

Інцидент трапився 5 листопада у Коростені в територіальному сервісному центрі МВС № 1843, куди місцевий житель звернувся для перереєстрації автомобіля Mercedes-Benz Sprinter за договором купівлі-продажу. У ході перевірки транспортного засобу за базою даних «Інтерпол» адміністратори встановили, що номер двигуна перебуває у розшуку.
Ще два випадки сталися в Радомишлі та в Житомирському районі.

Друге затримання відбулося у Радомишлі 9 листопада під час реєстрації авто марки Audi A6. При перевірці документів, що стали підставою для проведення операції, співробітники сервісного центру МВС спільно з фахівцями Експертної служби встановили, що «бриф» (документ про реєстрацію авто іншої держави) має ознаки підробки.

Ще одне затримання відбулося в сервісному центрі МВС № 1841 в Житомирському районі 10 листопада. Цього разу під час огляду фахівець Експертної служби МВС виявив, зо ідентифікаційний номер двигуна був знищений механічним способом.

Про усі три випадки адміністратори сервісних центрів МВС негайно повідомили поліцію. Документи та вищезазначені транспортні засоби передали правоохоронцям.

РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.