У Коростені прощались із Героєм- чемпіоном України з легкої атлетики і талановитим фотографом

Сьогодні у Коростені прощались із Героєм – у боротьбі з російським агресором загинув Олександр Сербінов. Відомий спортсмен пішов із життя у бою проти окупантів на Харківщині. Про це повідомляють у міській раді.

«Коростень у скорботі. Сьогодні містяни прощались із Героєм. У боротьбі з російським агресором загинув Сербінов Олександр Сергійович.

Олександр проявив особисту мужність та вірність військовій присязі у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Відомий спортсмен пішов із життя у бою проти окупантів на Харківщині.

Олександр Сербінов — кандидат у майстри спорту України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів країни з бігу на 400 і 800 метрів. Народився Олександр 28 травня 1977 року у Коростені Житомирської області.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і близьким воїна. Не пробачимо окупантові!», – йдеться у повідомленні.


Чемпіон України з легкої атлетики й талановитий фотограф Олександр Сербінов загинув у бою з російськими окупантами в Харківській області. Колишній бігун взяв до рук зброю після початку повномасштабного вторгнення РФ, а до цього допомагав незрячому хлопцеві стати успішним спортсменом і вчив людей бачити прекрасне в застиглому моменті. Про смерть спортсмена повідомила Федерація легкої атлетики Вінницької області та підтвердила її голова Олена Бех, яка була тренеркою Сербінова. У коментарі “Обозревателю” наставниця зазначила, що Олександр завжди був справжньою людиною.

“Олександр сам із Коростеня. Ми там працювали з моїм чоловіком, тренували легкоатлетів. А коли ми поверталися до Вінниці, то велика група хлопців і дівчат переїхала разом із нами. Багато хто там і залишився. І кожен знайшов свою дорогу в житті. Олександр закінчив Вінницький педагогічний університет. Займався легкою атлетикою”, – розповіла тренерка.

Сербінов був кандидатом у майстри спорту України, багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів країни з бігу на 400 та 800 метрів. Перемагав у складі естафети Вінницької області.

“Після цього Сашко став співпартнером незрячого спортсмена-бігуна Валерія Гаврилюка, виїжджав з ним на змагання, приділяв багато уваги. Вони показували хороші результати, були восьмими на чемпіонаті світу з бігу на 100 метрів”, – згадала Олена Володимирівна.

Наставниця з теплотою зазначила, що Олександр був дуже доброю та відповідальною людиною.

“Коли ти сам тренуєшся, то це одне. А Сашко дуже багато зробив для спортсмена, який з дитинства був незрячим і жодного разу в житті не бачив сонця. Він з ним багато працював, і це вилилося у дуже хороше партнерство. Наче біжить одна людина, а не дві”, – зауважила Бех.

А потім Сербінов серйозно захопився фотографією. Легкоатлет знайшов себе вже на цій ниві. І робив дуже красиві фотографії, які по-справжньому торкалися душі.

“Взагалі, у нас була дуже хороша команда з Коростеня. Не кожен став міжнародником або майстром спорту. Але всі залишалися справжніми людьми. У цьому мені з учнями пощастило. І Олександр був справжньою людиною. Це дуже сумна новина, але я пишаюся своїми учнями”, – підсумувала тренерка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.