У Коростені російські військові пошкодили 179 об’єктів та 11 повністю знищили

179 об’єктів пошкодили та 11 повністю знищили у Коростені російські військові. В міській раді вже порахували, що для відновлення необхідно 19 мільйонів гривень. І ця сума лише для житлової та комунальної інфраструктури. Руйнування підприємств ще потрібно прорахувати. Про це Суспільному розповів Коростенський міський голова Володимир Москаленко.

За його словами, в місті пошкоджено дитячий садок та декілька шкіл, багатоквартирні будинки, які поруч із вулицею Ковельською, та об’єкт “Скеля”, на який росіяни скинули дві авіабомби.

“179 об’єктів порушені, мається на увазі потребують ремонтів, – каже Володимир Москаленко. – І 11 об’єктів не підлягають ремонту”.

Житель Коростеня Роман показав подвір’я дому батьків, куди шостого березня вночі прилетіла російська бомба.

“На цьому місті стояв гараж, в гаражі стояв автомобіль батьків, а біля нього стояв мій автомобіль, то мій автомобіль перелетів через будинок і там зараз висить”, – каже Роман.

Будинок під ударною хвилею встояв, але всередині майже всі стіни та стелі зруйновані.

“Батьки тут спали і над ними буквально, я так зрозумів, сантиметрів 20–25 від обличчя зупинився дах”, – каже Роман.

Будинок Романа стоїть одразу за батьківським, і в нього від вибуху іншої бомби прилетів осколок.

“Зайшов фугас, пройшов над столом, через холодильник і в дитини відрізав ніжки, а там ще через стінку пройшов і зупинився аж у ванній кімнаті”, – каже Роман.

Постраждалий хлопчик зараз на реабілітації в Німеччині. Будинки на вулиці Ковельській постраждали найбільше.

“Там немає ніяких інфраструктурних об’єктів, які пов’язані з обороною, з військовими, з випуском військової продукції, там просто житловий масив, – каже Володимир Москаленко. – Диву дивуюся, чого вони його бомбили”.

Збитки, завдані підприємствам міста, ще буде підраховувати комісія.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.