У Коростені розшукували 7-річну дівчинку. Подробиці

Опівночі до Коростенського райуправління поліції звернулись батьки 7-річної дівчинки. За їх словами, вони з вечора не можуть знайти дитину.

На місце події вирушила слідчо-оперативна група,  інспектор ювенальної превенції, кінолог зі службовим собакою та працівники інших підрозділів. Правоохоронці розпочали першочергові заходи із розшуку дитини, водночас працюючи з батьками та місцевими жителями, аби з’ясувати обставини її зникнення.

Під час розмови з батьками дівчинки стало зрозуміло, що вони упродовж дня вживали спиртне у різних компаніях, а згодом повернулися додому. І лише вночі зрозуміли, що у квартирі немає молодшої доньки. Родичі та сусіди нічого повідомити про можливе місце знаходження дитини не змогли.

Лише детально розпитавши матір, стало відомо, що за однією з адрес, де вона гостювала, також була й дівчинка. Саме там поліцейські й знайшли дитину, яка вже спала.

Відносно  батьків правоохоронці склали матеріали про адміністративне правопорушення, передбачені ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП України. За таке правопорушення передбачені штрафні санкції. Водночас поліцейські поінформували про обставини події соціальні служби для взяття родини на облік та відповідний супровід.

Правоохоронці закликають батьків бути відповідальними та навчати дітей правил поведінки у різних ситуаціях. Варто щоразу їм нагадувати про особливості дороги до школи та додому, навчити, до кого можна звернутися, якщо загубився, раптово захворів, потрапив у неприємності тощо. Пам’ятайте, від вашої уважності та виховання дітей залежить їх безпека!

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.