У Коростені суд визнави винним військового, який три місяці не з’являвся на службі

оростенський міськрайонний суд виніс вирок військовослужбовцю, який з 19 серпня по 3 грудня не з’являвся на службі у військовій частині. «Самоволку» чоловік пояснив з’ясуванням стосунків з дівчиною, яка його зраджувала.

Вирок Коростенського міськрайонного суду від 23 січня 2020 року оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У матеріалах суду зазначається, що підсудний, уродженець Рівненської області, 15 липня 2019 року уклав контракт про проходження військової служби у Збройних силах України, строком на 3 роки. Його було призначено на посаду стрільця взводу охорони та оборони роти охорони та оборони військової частини А 1796, що дислокується в селі Ушомир Коростенського району.

У період з 19 серпня по 3 грудня 2019 року даний військовий без поважних причин ухилявся від військової служби та проводив час на власний розсуд.

«У судовому засіданні по суті пред`явленого обвинувачення ОСОБА_1 винним себе в скоєнні вказаного злочину визнав повністю, ствердив, що не з’являвся до військової частини, оскільки виникли проблеми із коханою дівчиною, яка його зрадила. Він тривалий час перебував за місцем її проживання з метою вияснити зазначені стосунки», – йдеться в матеріалах суду.

На підставі викладеного, суд ухвалив визнати військовослужбовця винуватим у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст. 407 Кримінального кодексу України (Самовільне залишення військової частини або місця служби) і призначити покарання у виді 3 років позбавлення волі та звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий термін на 1 рік 6 місяців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.