У Коростені відкрилася незвична кав’ярня-книгарня “Вам-вооk”

Останні років з 10 в Коростені не було жодного книжкового магазину або бодай кіоску. Можна було вважати, що коростенці не полюбляють читати або читають переважно електронні книжки. Та з часом бажання тримати в руках не електронну, а справжню паперову книжку стало сильнішим і певна кількість коростенців переймалася питанням, чому ж в нашому місті немає ні книжкового магазину, ні бодай кав’ярні-читальні. І ось ця подія сталася – в Коростені відкрився магазин і читальня, 2 в 1 так би мовити. Але якщо бути більш точним, то навіть 3 в 1, бо тут можна ще й скуштувати смачну ароматну каву і навіть з молоком!

Відкрили таку незвичну кав’ярню молода родина бізнесменів-початківців,  власниця – а це всім відома ведуча, колишня радіоведуча, психологиня та сценаристка і акторка Діана Волківська.

Ось як про новий формат кав’ярні розповів Олег Левчук, житель міста Коростень, який встиг відвідати новий коростенський заклад:

“Коростень Нарешті довгоочікувана несподіванка.
Кав’ярня-книгарня, де можна смакувати тістечка й тішитись книжками.
Продаються нові книги по цінам видавництв, можна взяти книгу додому, напрокат, також можливо цілий день цмулити каву і читати.
Згодом мабуть будуть зустрічі з авторами!
На Грушевського, між Ощадбанком і Новою поштою. У назві закладу гра слів “Вам-вооk”, тобто “Бамбук” і “Вам книга”. 😎👍👍👍
Є в Інстаграмі.
Перше враження: затишок, пахне кавою, чути шурхіт книжок!”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Отож запрошуємо всіх коростенців завітати до закладу, отримати свою понцію естетичного і смакового задоволення! Розвитку закладу і лише гарних відвідувачів!

Фото матеріали – Олег Левчук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.