У Коростені відкрито меморіальну дошку захиснику України, нашому земляку Каленському Віталію Михайловичу

Про відкриття меморіальної дошки в пам’ять про нашого земляка повідомляє пресслужба Коростенської міської ради.

В День Збройних Сил України біля будівлі Державної податкової інспекції зібралися очільники міста, колеги, рідні та близькі, щоб відкрити меморіальну дошку захиснику України, нашому земляку Каленському Віталію Михайловичу.

Каленський Віталій народився та виріс в Коростені. Навчався в загальноосвітній школі №4, після служби в Збройних Силах України, продовжив навчання в Немишаєвському аграрному технікумі, і здобувши досвіду, почав працювати в Коростенській податковій інспекції на посаді старшого інспектора. В 2014 році, під час першої хвилі мобілізації у зв’язку з проведенням АТО Віталій став на захист Вітчизни, після звільнення займався громадською діяльністю, обіймав посаду члена Ради ГО «Учасники АТО Коростенщини». А потім – 24 лютого 2022 року, коли почалось повномасштабне вторгнення він знову одним із перших став на захист своєї громади. У лютому 2023 Віталія з побратимами направили на схід, на Доннечину, обороняти Авдіївку. І саме там, в квітні 2023 року, смерть наздогнала його під артилерійським обстрілом ворога. Так загинув воїн з позивним «Калина».

Віталій Каленський нагороджений нагрудними знаками «Учасник АТО», «За участь в антитерористичній операції», «Учасник бойових дій», «Знак пошани» та медаллю «За хоробрість» (посмертно).

Почесне право відкрити пам’ятну меморіальну дошку на честь Віталія Каленського надано було мамі героя Світлані Каленській та міському голові Володимиру Москаленку.
Кожен з присутніх, хто товаришував, працював, служив, вчився та вчив Віталія, якщо не словами то подумки говорив слова вдячності своєму земляку, віддаючи данину його мужності, героїзму та відданості рідній землі.

Лише 47 років земного життя одміряла доля Віталію, але пам’ять про нього житиме в наших серцях вічно.

Герої не вмирають!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.