У Коростені відкрито спеціалізований інклюзивний майданчик

Про це повідомляється на сайті Коростенської міськради.

31 березня відбулась презентація розвиткового та ігрового простору для покращення послуг для дітей Коростенської територіальної громади. Проєкт реалізовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціацією міст України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Дооблаштовано травмобезпечним покриттям МБФ «Сила Єдності Родин» за ініціативи співзасновника, коростенця Андрія Василенко.
Особливість майданчику полягає в тому, що він є чудовим місцем для ігор та корекційних занять дітей, при цьому є доступним для осіб із інвалідністю, особливо які пересуваються на візочках, так як простір облаштований трьома пандусами, травмобезпечним спеціалізованим покриттям (товщина більше 30мм) відповідно норм ДБН. Діти можуть погойдатися на гойдалках, одна з яких спеціально облаштована для дітей на візочках. На майданчику також є дворівнева пісочниця, на якій можна не тільки погратись, але і провести корекційно – розвиткове заняття, облаштована зоною для роботи з водою. Розвитковий простір для гри та корекційних занять на майданчику становить більше 100 квадратів.

Керівник Коростенського інклюзивно – ресурсного центру Тетяна Василенко провела екскурсію по майданчику та презентувала звітність реалізації проєкту перед присутніми, кожен поділився своїми враженнями, запропонували підтримку у дообладнанні прилеглої території ІРЦ та запевнили у плідній співпраці.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.