У Коростені відновлено прийом практичних іспитів з водіння

У сервісних центрах МВС відновився прийом практичних іспитів з водіння для всіх категорій.
Відтепер послугу можна отримати у всіх відкритих сервісних центрах МВС. Важливо відзначити, що Кабінет Міністрів України 25 березня 2022 року спростив процедуру складання практичних іспитів у період дії воєнного стану в один етап:

– на дорогах загального користування – для відкриття категорій B, BE, C, C1, CE, C1E, D, D1, DE, D1E;
– на автомайданчику – A1, A та B1.

«Усі маршрути для здачі практичних іспитів на дорогах загального користування погоджувалися з військовими адміністраціями Питання полягало зокрема в блокпостах, які знаходяться на цих маршрутах. Усе це робилося для безпеки наших громадян», – пояснив начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

В умовах воєнного стану робота сервісних центрів МВС у відносно безпечних регіонах України майже повноцінно відновлена. Зокрема, в Житомирській області відкрилися всі сервісні центри МВС – у Житомирському районі, в Бердичеві, Коростені, Новограді-Волинському та Радомишлі.

Центри працюють з понеділка до суботи з 09:00 до 17:00. Попередня реєстрація відбувається через термінал самообслуговування в приміщенні сервісного центру МВС або в порядку живої черги (у Радомишлі, де термінал відсутній).

Запис на практичний іспит здійснюватиметься за особистим зверненням громадянина або за номерами телефонів обраного сервісного центру МВС, вказаних на інформаційному порталі.

Поки що з об’єктивних причин досі не відновлено послуги:
– виготовлення довідки про несудимість;
– верифікація посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
– обмін посвідчення водія з доставкою Укрпоштою;
– зняття з обліку авто у зв’язку з вибраковкою.

Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на офіційній сторінці в Фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.