У Коростені відремонтують огорожу міської лікарні за 1,4 млн грн

Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради 13 травня уклало угоду з ТОВ «Будсистем 2021» на поточний ремонт огорожі території лікарні за 1,4 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro

За умовами укладеної угоди, ТОВ «Будсистем 2021» до 25 травня 2022 року має завершити поточний ремонт огорожі території КНП «Коростенська ЦМЛ КМР».

ТОВ «Будсистем 2021» – зареєстроване в Коростені у 2021 році. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал – 3 тис. грн. Власником фірми є Денис Матиль і Максим Кухарчук.

Замовник провів закупівлі по новій спрощеній процедурі «Українська визвольна війна». Ця процедура дозволяє проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

Нагадаємо, 27 квітня КНП «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради уклало дві угоди з ТОВ «Будхауселіт» на ремонт покрівлі овочесховища та гаражу загальною вартістю 699,6 тис. грн. Власниками даної фірми також є Денис Матиль і Максим Кухарчук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.