У Коростені встановлять туристичні вказівники українською та англійською мовами

Цього року у чотирьох найбільших містах Житомирської області встановлять туристичні вказівники.
Про це кореспондентові Укрінформу розповів директор Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

«У нас є дві програми, за якими ми зараз працюємо. Перша – це встановлення туристичних покажчиків, а друга – дощок з QR-кодами на пам’ятниках культури та архітектури. Наразі ми встановлюємо туристичні покажчики. Зокрема, минулого тижня передали три двомовні (українською та англійською мовами – ред.) покажчики для Коростеня. Древлянська столиця останнім часом має величезний попит і приємно, що серед іноземців», – зазначив Кравчук.

За його словами, шість туристичних покажчиків також було передано Новоград-Волинському. Крім того, у місті навесні встановлять сім дощ із QR-кодами. Директор турінфоцентру додав, що це місто планують популяризувати не лише як батьківщину Лесі Українки, а й завдяки іншим об’єктам, що цікавлять туристів.

Крім того, туристичні покажчики будуть встановлені у Бердичеві та Малині.

Кравчук додав, що всього на Житомирщині цього року встановлять 26 табличок з QR-кодами та понад півсотні туристичних покажчиків. Виготовлення частини покажчиків профінансується із обласного бюджету, а решта – із місцевих бюджетів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.