У Коростені запрацює найсучасніший в Україні центр з надання адміністративних послуг

24 травня поточного року Центр надання адміністративних послуг переїхав у нове приміщення за адресою: м. Коростень, вулиця Шевченка, будинок 5.

Приміщення має приємний дизайн інтер’єру, обладнане сучасними меблями біло-червоної гами кольорів, робочі місця адміністраторів укомплектовані, а суб’єкти адміністративних послуг, тобто відвідувачі, мають умови та зручності, якщо потрібно очікувати в черзі на прийом до адміністратора, або заповнити відповідну заяву встановленого зразка. Навіть придбано та встановлено термінал в новому приміщенні ЦНАП для оплати платних адміністративних послуг. Здавалося б, що ще потрібно для ефективної та системної роботи ЦНАП та взаємодії з громадянами?

Але, як кажуть, завжди є куди зростати. І Центр надання адміністративних послуг у м. Коростень в цьому питанні – не виняток. Мова йде, зокрема, про технічне та програмне забезпечення, стратегію надання адміністративних послуг. Хотілося б впровадити і електронну чергу, створити інформаційні термінали; а обмін досвідом між адміністраторами ЦНАП м. Кростень та адміністраторами інших міст, або прийняття участі в навчальних семінарах для фахівців ЦНАП ніколи не завадить.

Завдяки допомозі експертів м. Коростень взяв участь у конкурсі  від Програми
«U-LEAD з Європою», яка управляється Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida), та проходила в декілька етапів; а відтак  Коростень здобув перемогу та був відібраний серед інших міст, якому допомагатимуть у розробці технічних завдань для продовження створення найсучаснішого ЦНАП.

Допомагатиме Коростеню у створенні належного ЦНАП кваліфікована команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми  «U-LEAD з Європою».

В підтвердження цього у серпні 2019 року запланований перший візит представників Програми «U-LEAD з Європою» до м. Коростень з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо модернізації ЦНАП. А найцікавіше те, що серед інших питань, що будуть розглядатися в день запланованого візиту, пріоритетним питанням буде питання підтримки створення ЦНАП, який буде обслуговувати мешканців громади та за потреби мешканців усього району, в тому числі у форматі спільного з райдержадміністрацією ЦНАП.

3 Comments

  1. Почніть удосконалення хоча б з придбання мобільного, бо під час, пандемії вивіска з місцевими номерами телефонів і процедура обслуговування просто дратує.
    А пишуть про термінали…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.