У Коростені знайшли на вулиці дворічну дитину. Подробиці

Днями до поліції зателефонувала продавець одного з магазинів у Коростені та розповіла, що знайшла на вулиці 2-річного хлопчика. Його ніхто не супроводжував та не розшукував, тож жінка занепокоїлась, аби дитина не втрапила у біду.

До магазину виїхала група реагування Коростенське районне управління поліції Житомирщини та ювенальні інспектори. Також про подію сповістили працівників міського центру соціальних служб.

Спільними зусиллями вдалося встановити родину малого та розшукати його матір. Жінка на момент прибуття поліцейських уже розпочала пошуки сина, якого, за її словами, залишила під нагляд сусідів, допоки поралась на городі.

Ювенальні_інспектори провели з жінкою бесіду та оформили адмініматеріали, нагадавши про відповідальність за належний догляд за дитиною. Двохрічного хлопчика на вулиці з автомобільним рухом або бездоглядними тваринами можуть очікувати безліч небезпек.

Тож дякуємо тим небайдужим дорослим, які звернули на нього увагу і втрутилися у ситуацію: завдяки вам малий уникнув біди.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.