У коростенки з банківської картки шахраї поцупили 2,5 тисячі грн. Подробиці

Про “пригоду” з негативним присмаком повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

До поліції звернулася 46-річна жителька м. Коростеня.  Жінка розмістила оголошення в інтернет-мережі про продаж книг. Тож коли отримала СМС-повідомлення про наміри незнайомця їх придбати, повідомила йому реквізити своєї банківської картки. Після цього з її рахунку було знято майже 2,5 тисячі гривень.

Нині поліцейські з’ясовують обставини подій та встановлюють осіб, причетних до правопорушень, у рамках розпочатих за ст. 190 (Шахрайство) ККУ кримінальних проваджень.

Водночас правоохоронці вкотре закликають громадян дбати про збереження власного майна та не довіряти незнайомцям. У ситуаціях, схожих на вищевказані, варто дотримуватися низки простих правил.

Пам’ятайте, що конфіденційні відомості ваших банківських рахунків не можна повідомляти нікому, навіть працівникам фінансових установ. Вони не можуть запитувати у вас паролі входу до вашого електронного кабінету, пін-коди карток, CVV-коди тощо, особливо в телефонному режимі. Цю інформацію маєте знати тільки ви. Працівники банків не можуть просити вас вчинити якісь грошові перекази нібито для захисту ваших же коштів!

Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим поважного віку. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.