У Коростенські поліцейські допомогли 15-річній дівчинці у складній ситуації

1 січня близько 1-ї години ночі до Коростенського райуправління звернувся місцевий водій таксі та повідомив, що його 15-річна пасажирка потребує допомоги. Всі обставини з’ясовували ювенальні інспектори. Так, під час спілкування з дівчиною вони дізнались, що вона разом із матір’ю у новорічну ніч були у гостях у с. Білошиці Коростенського району. Компанія дорослих відзначала свято значною кількістю спиртного і в якийсь момент перебування дівчини у цій оселі стало для неї небезпечним. Принаймні, дитина так розцінила ситуацію, а на її спроби знайти захист у матері – та ніяк не реагувала, взагалі не звернувши увагу на доньку. Дівчина викликала таксі, маючи на меті дістатись когось з родичів у райцентрі. Однак, коли ті відмовили юнці у прихистку та розрахунку за послуги таксі, водій зрозумів, що допомогти його пасажирці нікому і повідомив про ситуацію поліцейських.

Після спілкування з дитиною правоохоронці відвезли її до реабілітаційного центру, де вона отримує необхідну допомогу.

Крім того, разом із соціальними службами ми уже кілька днів намагаємось зв’язатись з матір’ю дівчинки: вдома вона так і не з’явилась за цей час, у будинку, де були «гостини», теж дверей ніхто не відчиняє, її мобільний не відповідає. Раніше цю 40-річну жінку ми уже притягували до адміністративної відповідальності за нехтування батьківськими обов’язками. Нині ж постало питання про доцільність і безпеку перебування дівчинки з такою матір’ю, – прокоментував начальник Коростенського райуправління поліції Дмитро Гаращенко.

4 січня інспектори ювенальної превенції відвідали дівчинку за її нинішнім місцем перебування та привітали солодощами із новорічними і різдвяними святами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.