У Коростенській громаді 3 ліцеї стануть гімназіями, а 4 отримають статус автономних

Як повідомляє пресслужба Коростенської міської ради, у четвер, 4 липня, у Коростені відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Коростенської міської ради VIII скликання. Заступник міського голови Олександр Синицький запропонував підтримати рішення щодо запровадження фінансової автономії та затвердження статуту Коростенських міських ліцеїв №№1, 4, 11 та 12 у новій редакції.

Автономія передбачає, що заклади загальної середньої освіти зможуть самостійно формувати освітні програми, складати навчальні плани з навчальних предметів відповідно до стандартів середньої освіти, обирати підручники, методики навчання та виховання, розвивати навчально-матеріальну базу, мати автономію у фінансуванні. Отож ліцеї №№1, 4, 11 та 12 вже з вересня 2024 року працюватимуть як самостійні структури. До цього часу автономними в нас були другий та дев’ятий ліцеї.

Також на засіданні було прийнято рішення перевести такі ліцеї, як Сарновицький та Холосненський, а також ліцей №3 у статус гімназій. Тепер у них будуть навчатися учні лише з 1 по 9 класи.

Депутати Коростенської ради підтримали усі проєкти рішеннь— «за» проголосували 28 обранців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.