У Коростенському центрі масової вакцинації консультують щодо отримання внутрішнього та міжнародного COVID-сертифікату

У вихідні дні в місті Коростені у центрі масової вакцинації, що знаходиться по вул.Героїв Небесної Сотні, 18, на волонтерських засадах консультаційну роботу провели працівники Коростенської РДА.

COVID-сертифікат – це захищений документ у телефоні, на папері чи на іншому носії, який можна завантажити через Портал електронних послуг «Дія» або в мобільному додатку “Дія”. Його можна сформувати після отримання однієї або двох доз вакцини, і тому існує:

  • “Жовтий” СOVID-сертифікат – підтверджує  факт отримання 1-ї дози щеплення і діє 120 календарних днів від цієї дати;
  • “Зелений” COVID-сертифікат – підтверджує факт отримання повної вакцинації і діє  365 календарних днів від дати останнього щеплення. Повна вакцинація може складатись з двух доз дводозних вакцин: Comirnaty/Pfizer, AstraZeneca/Covishield, Spikevax/Moderna, CoronoVac.

COVID-сертифікати можуть бути як внутрішніми, так і міжнародними. Внутрішні, відповідно до назви, діють тільки в Україні. Міжнародні є чинними як всередині країни, так і за кордоном.

Тож, якщо у вас виникли труднощі з отриманням COVID – сертифіката в застосунку або на порталі «Дія», ви можете звернутися за допомогою до працівників Коростенської РДА, які в цей момент знаходяться у вакцинальному центрі.

Фахівці Коростенської РДА із задоволенням допоможуть вам та навчать генерувати внутрішні та міжнародні сертифікати з QR-кодом в порталі «Дія».

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності

Та комунікацій з громадськістю

Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.