У Коростенському районі дороги ремонтують новим методом – холодного ресайклінгу

Стартували роботи з ремонту траси у напрямку Житомира між містом Коростень та селом Фасова. Ремонт ділянки виконуватиметься із застосуванням нового для Житомирської області методу – холодного ресайклінгу.

Про це 27 липня повідомила пресслужба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

«У рамках програми «Велике будівництво» розпочато роботи з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821 у Коростенському районі», – йдеться у повідомленні шляховиків.

Працівники влаштовують вирівнювальний шар дорожнього покриття з органо-мінеральної суміші на 102-му кілометрі автодороги.

«Метод холодний ресайклінг, або холодна регенерація – новий для Житомирщини та один з найуспішніших методів укріплення конструктивних шарів дорожнього полотна», – повідомляють у САД.

Що передбачає ремонт?

  • фрезерування старого дорожнього покриття,
  • влаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші (згідно технології холодного ресайклінгу),
  • влаштування двох шарів асфальтобетону,
  • встановлення нових дорожніх знаків,
  • встановлення бар’єрного огородження,
  • облаштування зупинок громадського транспорту, тротуарів.

«У результаті отримуємо міцний конструктивний шар дорожнього одягу з покращеними фізико-механічними характеристиками. Після такого методу укріплення дорога менш вразлива до навантажень та в рази знижується ризик появи колійності», – стверджують у Службі автодоріг.

Генпідрядник: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», субпідрядник: ТОВ «СП «Автострада». Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року. Міжнародний автошлях М-21 проходить територією Житомирської та Вінницької областей. Його загальна протяжність становить 401,7 км.

Нагадуємо, що тендер на ремонт автомобільної дороги на ділянках км 50+483 – км 71+990, км 96+879 – км 134+821, км 136+589 – км 148+000, це між селами Острів та Васьковичі, між містом Коростень (сполучення з а/д Т-06-13) та селом Фасова, від села Фасова до села Андріївка виграла фірма з турецькими засновниками – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». 29 квітня 2021 року автодорожники опублікували повідомлення про намір підписати договір з вказаною фірмою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.