У Коростенському районі найвищі показники залучення іноземних інвестицій в області

За січень-червень 2017 року Житомирщина залучила 1 млн 397,4 тис. доларів прямих інвестицій. Загальний обсяг залучених прямих іноземних інвестицій в економіку області складає 227,4 млн доларів.

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

«Ми докладаємо значні зусилля для пошуку інвесторів та запуску нових виробництв. Інвестору, який працює в регіоні, сплачує податки та реалізовує соціальні ініціативи ми, як влада, маємо допомагати далі розбудовувати бізнес та реінвестувати кошти в область», – зазначив голова житомирської ОДА Ігор Гундич.

Протягом січня-червня в економіку області іноземними інвесторами вкладено 1 млн 397,4 тис. доларів прямих інвестицій. Майже у всіх районах області та містах області зросли обсяги іноземних інвестицій.

Найвищі показники у таких районах: Коростенському – приріст склав 23,4%, Романівському – 10,0%, Новоград-Волинському і Пулинському –  по 8,8%, Житомирському – 8,3%, Черняхівському – 6,5%. Серед міст лідером із залучення інвестицій став Новоград-Волинський із показником у 12,8%. Збільшення акціонерного капіталу протягом І півріччя відбулось на 15 підприємствах, ще 3 підприємства з інших регіонів перереєструвались на Житомирщині.

Загалом в області налічується 358 підприємств з іноземними інвестиціями. Крім цього, незабаром відкриється ще одне підприємство – новий насіннєвий завод у с. Почуйки Попільнянського району, який випускатиме насіння для українського ринку, а в майбутньому – експортуватиме на ринки інших країн.

Наразі на заводі вже завершили будівництво адміністративних приміщень, фундаменти під виробничі приміщення, звели всі металоконструкції, та на фінальному етапі обшив будівель та монтаж обладнання.

Повідомляють на сайті Коростенської РДА

за матеріалами Житомирської ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.