У Коростенському районі незаконно видобували граніт у промислових масштабах. Фото

У Коростенському районі Житомирської області у промислових масштабах незаконно видобували граніт. Роботи проводили під виглядом ліквідації аварійних ситуацій у кар’єрі. Про це інформує Служба безпеки України.

“За попередніми даними слідства, представники щебеневого кар’єру налагодили нелегальний видобуток копалин упродовж тимчасового призупинення підприємству спеціального дозволу на користування надрами. При цьому комерсанти проводили буровибухові та видобувні роботи під виглядом нібито виникнення аварійних ситуацій, а також подолання їх наслідків”, – повідомляє спецслужба.

Зазначається, що для приховування протиправної діяльності, у тому числі обсягів видобутку, ділки знищували звітну документацію і виготовляли нові відомості з недостовірними даними.

Нелегально видобуті копалини продавали місцевим підприємцям. За попередньою інформацією, “прибуток” учасників схеми становив орієнтовно 12,5 мільйона гривень.

“Під час обшуків в офісних та виробничих приміщеннях спеціалізованого кар’єру, а також в офісі компанії-постачальника буровибухових робіт правоохоронці виявили документи із доказами проведення оборудки. Наразі встановлюються збитки, завдані державі”, – додає СБУ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.