У Коростенському районі рейдова група виявила двох чоловіків зі зброєю

12 грудня під час чергового превентивного рейду по перевірці дотримання полювальниками встановлених правил поліцейські вилучили у двох громадян у лісовому масиві Коростенщини незареєстровані мисливські рушниці. Триває перевірка обставин події.

На території області створено та у дні, дозволені для полювання, працюють майже півсотні рейдових груп. До їх складу входять поліцейські, екологи та єгеря.

За цей період виявлено 33 факти порушень обігу мисливської вогнепальної зброї та оформлені відповідні адмінматеріали (ст. 190, 192 КУпАП), а також припинено 54 порушення правил полювання (ст. 85 КУпАП).

Так, 12 грудня у лісі поблизу с. Рудні Коростенського району рейдова група виявила двох чоловіків зі зброєю. Під час її перевірки з’ясувалось, що рушниці не зареєстровані у встановленому законом порядку.За таких обставин зброю було вилучено у, як з’ясувалось,  24-річного жителя с. Покровського та 35-річного жителя с. Рудні, нині призначено її експертне дослідження.

Попередньо, вказане правопорушення має ознаки ст. 190 (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї), що тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.