У Коростенському районі виявили пилорами з лісоматеріалами непідтвердженого походження

Упродовж 11 березня поліцейські секторів реагування патрульної поліції у Житомирському та Коростенському районах виявили пилорами з лісоматеріалами непідтвердженого походження. За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження.

Близько 16 години поліцейські Олевського відділення під час профілактичної роботи звернули увагу на складені колоди свіжозрізаних дерев на території лісопильні поблизу с. Юрового. Власник господарського об’єкта не знайшов відповідних документів, які б підтверджували легальність походження соснових колод.

У с. Криничках Житомирського району надвечір того ж дня правоохоронці оглянули територію тутешньої пилорами. Під час перевірки з’ясувались порушення облікових норм лісообігу. Жодних належних документів у власника на соснові колоди не знайшлось.

В обох випадках обставини були належним чином зафіксовані поліцейськими слідчо-оперативної групи. Наразі слідчі підготували клопотання до суду про накладення арешту на вилучене.

Необхідні перевірки здійснюються у рамках кримінальних проваджень за статтею 246 (Незаконна порубка лісу) КК України. Власникам пилорам може загрожувати покарання від штрафу до 3 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.