У Коростенському районі знов незаконно добувають бурштин. Подробиці

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

У середу, 21 квітня, керівництвом Коростенської окружної прокуратури проведено чергове  засідання міжвідомчої  робочої групи з протидії незаконному видобуванню бурштину, на якому обговорено оперативну обстановку у місцях, де раніше були зафіксовані найчастіші порушення щодо нелегального видобування коштовного каміння.

У робочій нараді взяли участь начальники правоохоронних органів Коростенського району.

Після обговорення робочих поточних питань група здійснила черговий рейд на місця можливого видобування бурштину в Овруцькій ОТГ, Словечанській ОТГ, Олевській ОТГ, Коростенській ОТГ, Коростенського району.

У ході виїзду міжвідомчою групою незаконного видобутку та територіях  Овруцької ОТГ, Олевської ОТГ, Коростенської ОТГ не виявлено, зафіксовано лише давні наслідки нелегального видобування бурштину.

Однак, в ході обстеження лісового масиву на території Словечанського лісгоспу, що поблизу с. Сирниця Словечанської ОТГ, виявлено факт незаконного добування невстановленими особами корисної копалини – сирцю бурштину з використанням мотопомпи та відповідного обладнання.

За вказаним фактом Коростенською окружною прокуратурою 21.04.2021 зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240-1 КК України.

 Матеріали провадження для проведення досудового слідства передані до відділу №1 Коростенського райуправління поліції.

З огляду на оперативну обстановку, членами міжвідомчої робочої групи з протидії незаконному видобуванню бурштину, у межах компетенції, зауважено на необхідність вжиття комплексних заходів до покращення становища у сфері протидії незаконній діяльності, пов’язаній з видобуванням бурштину у Коростенському районі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.