У Коростенську районну лікарню придбано сучасний цифровий рентгенологічний апарат. Подробиці

Про оновлення медичної техніки у Коростенській районній лікарні повідомляє Алла Железнякова, директор КНП «Коростенська Центральна Районна Лiкарня» Ушомирськоï сiльськоï ради, на своїй сторінці Фейсбук.

Основною метою реформування медичної галузі є надання високоякісної медичної допомоги населенню,базованих на стабільності та конкурентно спроможності медичних закладів.Але динамічний розвиток медицини можливий лише за однієї умови-правильний вибір пріоритетів органами місцевого самоврядування!

На сьогоднішній день УШОМИРСЬКА ТЕРІТОРІАЛЬНА ГРОМАДА постійно тримає руку на пульсі розвитку своїх комунальних медичних установ.Виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази лікарні(ремонти і оснащення відділень), збільшення фінансування базових кошторисних потреб закладу(енергоносії,медикаменти,харчування та інші),виділення асигнувань на медичні програми та програми соціально-економічного розвитку.

Такою стала реальна допомога Ушомирської територіальної громади своїй медицині!Завдяки цьому в 2021 році КНП «Коростенська ЦРЛ»УСР мало можливість закумулювати кошти,які надійшли закладу від НЦЗУ за пролікованих хворих по гарантованих пакетах вторинної медичної допомоги і скерувати фінансування на впровадження сучасних високотехнологічних методів лікування та діагностики,закупівлю нового медичного обладнання.

Для покращення якості рентгенологічної діагностики жителям Коростенського району лікарнею за рахунок власних коштів придбано сучасний цифровий рентгенологічний апарат-«Рентгенографічна система RAD speed fit Plus Version виробництва компанії SHIMSDZU CORPORATION(Японія)» вартістю 3,075 млн.грн.

Завдяки допомозі Ушомирської територіальної громади зроблено ремонт приміщень рентгенологічної служби. З лютого 2022 року в КНП «Коростенська ЦРЛ» Ушомирської сільської ради запроваджуються багатофункціональні напрямки рентгенологічних обстежень:

 • Рентгенографія грудної клітинни;
 • Рентгенографія органів черевної порожнини;
 • Рентгенографія з використанням контрастних речовин;
 • Рентгенографія кістково-суглобової системи:
  -Кісток черепу;
  -Колоносових пазух носа;
  -Щелепи;
  -Шийного відділу хребта;
  -Грудного відділу хребта;
  -Попереково-крижового відділу хребта;
  -Кісток тазу;
  -Ребер;
  -Ключиці;
  -Кісток та суглобів верхніх та нижніх кінцівок.

“РАДІ ДОПОМОГТИ КОЖНОМУ ПАЦІЕНТУ”, – підсумовує зміни у закладі директор районної лікарні Алла Железнякова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.