У мерії розповіли, коли збудують укриття в ліцеї №8 м.Коростень

Дату початку будівництва укриття у коростенському ліцеї №8 змістили — укриття планують збудувати орієнтовно у грудні, а не до першого вересня, як це планувалося спочатку.

Про це Суспільному Медіа сказав Олександр Синицький — заступник Коростенського міського голови.

“До зими ми повинні це зробити. Я не виконав свого слова — до першого вересня це планувалося, але я не очікував, що буде така кропітка і довга робота в оформленні документації, проходженні експертиз. Ми зараз підходимо до того, що будемо оголошувати тендер на забудову укриття у цьому навчальному закладі”, — сказав заступник Коростенського міського голови.

Як раніше повідомляло Суспільне, в Коростенському ліцеї №8 відсутнє укриття, через що майже 500 учнів навчаються онлайн. 19 квітня 2023 року батьки, вчителі та учні Коростенського ліцею прийшли на збори, де звернулися до влади міста, щоб прискорити будівництво укриття. Будівництво укриття розпочали у листопаді 2022 року і потім зупинили.

В травні 2023 року міська рада Коростеня подала заявку на отримання субвенції на будівництво укриття в міському ліцеї №8. Тоді Володимир Вигівський сказав, що якщо держава не дасть гроші на укриття для восьмого ліцею, то місто буде будувати своїми силами.

23 липня перший заступник Коростенського міського голови Володимир Вигівський під час прямого ефіру сказав, що проєкт на будівництво укриття в ліцеї №8 вже розробили. Після проходження експертизи будуть розпочаті тендерні процедури.

Деталі у відео:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.