У межах програми Президента «Велике будівництво» в Коростені відкрилося нове приймальне відділення

У Коростенській міській лікарні відкрито нове сучасне приймальне відділення. Це ще один об’єкт «Великого будівництва» на Житомирщині

Арсеній Пушкаренко: Медична інфраструктура – це пріоритет Президента та команди «Слуга Народу»

Коростенська лікарня є однією з найпотужніших багатопрофільних лікарень Житомирської області. Вона має статус опорної та обслуговує жителів міста і понад 80 тисяч мешканців півночі області.

Тут діє цілодобовий стаціонар на 300 ліжок, консультативно-діагностичний центр, рентгенологічне та фізіотерапевтичне відділення. Відтепер – й оновлене приймальне відділення, де люди у комфортних умовах зможуть отримувати кваліфіковану та якісну екстрену медичну допомогу.

Невдовзі приймальне відділення запрацює на повну потужність

У проєкт включено ізолятор з окремим входом, пандуси, ґанки, внутрішнє оздоблення приміщень. Але нове приймальне відділення – це не тільки ремонт стін. В першу чергу – це сучасне медичне обладнання. Відділення поповнилося повністю оснащеними оглядовими, консультативними та процедурно-перев’язувальними кімнатами; реанімаційним та іншим медичним обладнанням; лабораторією для проведення термінових аналізів.

Також придбано та встановлено сучасний комп’ютерний томограф, рентген-апарат, апарати штучного дихання та системи ультразвукової діагностики. Всього на ремонт та закупівлю обладнання було витрачено більше 17 мільйонів гривень.

«У закладі створено всі необхідні умови для надання екстреної допомоги. Яскравий приклад того, коли приймальне відділення лікарні стало сучасним та комфортним як для пацієнтів, так і для медиків», – зазначив голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко.

Для створення умов для комфортної роботи медичних працівників у межах програм Президента «Велике будівництво» та «Доступна медицина» тільки на Житомирщині буде відкрито 23 медичні амбулаторії нового типу та 7 повністю реконструйованих приймальних відділень в опорних лікарнях. В планах провести ремонти ще трьох приймальних відділень в лікарнях, що нещодавно отримали статус опорних. До речі, Житомирська – єдина область в Україні, де було збільшено кількість опорних лікарень. Відбулося це завдяки народним депутатам України від партії «Слуга Народу».

«Коронавірус змусив всіх українців повністю переосмислити роль медичного працівника для кожного з нас. Вперше за 30 років Незалежності України ми бачимо таку увагу до медичної галузі, до наших медиків. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб умови праці і зарплати лікарів були достойні. Щоб вони могли в нормальних умовах рятувати життя кожного з нас щодня», – підкреслив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Гідна мотивація – це вкрай важлива та необхідна річ. Щоб підвищити престижність професії, напередодні професійного свята Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про збільшення з 1 січня 2022 року мінімальної зарплати лікарів – до 20 тисяч гривень, молодшого та середнього медичного персоналу – до 13,5 тисяч гривень.

«Медична інфраструктура – це пріоритет Президента та команди «Слуга Народу». Нові амбулаторії, приймальні відділення, автомобілі – це частини нової медичної інфраструктури. Ми робимо все, щоб люди отримували якісну медичну допомогу незалежно від того, де вони живуть», – сказав народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Приймальне відділення Коростенської лікарні запрацює на повну потужність після фінального налаштування медобладнання та завершення навчання медичних працівників.

Іван Юр’єв

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.