У Михайлівці відбувся показ документального фільму “Темна весна” та збір коштів на автівку для військових

15 червня у селі Михайлівка на Житомирщині відбувся знаменний захід. За ініціативи військовослужбовця ЗСУ, який зараз боронить Україну від російських окупантів, Максима Колєнова та його дружини Наталії, за підтримки старости Михайлівського старостинського округу Анатолія Невмержицького, директора Михайлівської гімназії Олени Пашинської та голови благодійного фонду «Янголи спасіння України» Дмитра Січня, було організовано показ документального фільму «Темна весна».
Цей фільм, створений режисером, журналістом Дмитром Січнем, розповідає про трагічні події весни 2022 року, коли північ Житомирщини, зокрема й Коростенський район, опинилися під окупацією російських військ.
На сьогодні, на жаль, мало пишуть, говорять, розповідають про окупацію півночі України й, зокрема, Коростенщини. Тому ця тема актуальна. Ми не маємо права забувати про ті злочини, які чинили й чинять досі російські війська на території нашої держави.
Показ фільму зібрав близько 40 людей. Прийшли глядачі, що прагнули дізнатися з перших вуст від людей, мешканців сіл, які пережили російську окупацію, про ті жахливі дні. Треба сказати, що все те, що відбувалося в ті дні буквально за кілька кілометрів від Михайлівки, назавжди залишиться в пам’яті, луною відгукується і сьогодні.
Перегляд фільму окрім ознайомчої місії мав благодійну мету: зібрати кошти на придбання автівки для військового підрозділу, де служить земляк михайлівчан Олег Ведякин та його побратими, а саме для 37 бригади морської піхоти.
На початку перегляду всі присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули у цій жорстокій війні – як мирних жителів, так і воїнів, дітей і дорослих, тих, кого безжально вбили та замучили російські окупанти та їхні поплічники, хвилиною мовчання.
Завдяки щирій небайдужості людей та їхній готовності допомогти під час сеансу в залі вдалося зібрати 4650 гривень. 500 грн додали на рахунок. Усі зібрані кошти будуть передані рідним воїна-земляка.
Цей захід не лише нагадав мешканцям Михайлівки ті страшні дні, коли мирну тишу їх села розірвали звуки вибухів у сусідніх територіальних громадах, а й став можливістю глибоко поспівчувати жертвам російської агресії, згуртувати громаду, підтримати наших захисників та зробити свій внесок у боротьбу за перемогу.
Закликаємо вас, дорогі читачі, не стояти осторонь допомоги нашим Героям-захисникам. Долучайтесь до збору коштів на підтримку воїнів. Це потрібно для нашої Перемоги, для миру в Україні.
Долучитись до збору на авто для наших Героїв ви можете за номером картки Монобанку 5375 4112 1582 1385.
Переглянути фільм “Темна весна”, поширити його, аби більша кількість людей дізналась про трагічні події окупації півночі України, залишити свої коментарі, думки про побачене ви можете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=yToz3aTl3SE

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.