У Народичах будують тимчасовий міст через річку Уж

В Народицькій територіальній громаді будують тимчасовий дерев’яний міст через річку Уж.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації в матеріалі про засідання робочої групи з питання відновлення та облаштування мостів у Народицькій територіальній громаді, яке відбулося 6 липня 2023 року.

«Населенні пункти Народицької громади з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України одними з перших на Житомирщині стикнулися з реаліями війни. Під окупацією опинилися жителі п’яти сіл, де зокрема були зруйновані будинки та підірвано чотири мости. На даний час спільними зусиллями Державної спеціальної служби транспорту, Житомирської військової адміністрації та Народницької територіальної громади військовою частиною будується тимчасовий дерев’яний міст через річку Уж. Відкриття руху по побудованому тимчасовому дерев’яному мосту планується вже наприкінці липня 2023 року», – йдеться у повідомленні.

Також розглядали питання відновлення зруйнованих мостів через річки Норинь, Грезля та Медведка.

«За результатами засідання Департаменту фінансів ОВА у встановленому законодавством порядку доручено розглянути питання щодо виділення бюджету Народицькій селищній військовій адміністрації з резервного фонду обласного бюджету Житомирської області на закупівлю матеріалів для будівництва мостових переходів», – інформує ОВА.

Нагадаємо, 26 травня в ОВА на засіданні робочої групи обговорювали питання облаштування мостового переходу через річку Уж у смт Народичі: департаменту фінансів доручили розглянути питання щодо виділення бюджету Народицької селищної військової адміністрації з резервного фонду обласного бюджету Житомирської області на закупівлю матеріалів для будівництва мостового переходу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.