У селі Ходаки Коростенського району постраждала дитина через обробку полів хімікатами

У селі Ходаки Коростенського району, Житомирської області у середині травня була окроплена кукурудза ТОВ “ДФУ Агро” с.Грозино вул.Тімірязєва, з 4 на 5 червня увечері трактора знову окроплювали поле з кукурудзою агрохімікатом від бур’яну, вони окроплюють 2 метра від ділянки до городу близько знаходяться житлові будинки, де проживають люди та діти.

Розповідає Оксана Поляновська на своїй сторінці в Фейсбук:

“5 червня моїй дитині стало погано, ми 6 червня з дитиною до лікарні в м.Коростень, дитину капали, дитині ставало дедалі гірше і гірше, 7 червня Коростенська міська лікарня виділила швидку допомогу у важкому стані з мігалками везли у Дитячу лікарню. Дитина поступила у важкому стані у реанімацію, у лікарні лікарі зробили обстеження, аналізи і виявилось що цей яд, яким окроплювали кукурудзу, потрапив по всьому організму потрапив у кров.За цей час дитині зробили 3 рази переливання крові, капали і досі капають, щоб вивести цей ядовитий яд з організму. Дзвонили 7 червня до” ДФУ Агро” вони спростили відповідь, відповіли що вони не мають ніякого відношення до цього.Коли подзвонила на гарячу лінію, що моя дитина отруїлася сильними ядами через ДФУ “Агро”.

Сьогодні ДФУ”Агро” привезли комісію з Коростенської міської ради, приїхали робити акт обстеження, пройшов майже місяць вони приїхали брати аналіз наша Коростенська санстанція брати грунт, скільки дощів пройшло і змила, а вони надумали брати аналіз. Цей аналіз я впевнена буде чистим на користь ДФУ “Агро” і проплаченим. Моїй дитині курс лікування буде довгим я це їм не прощу за дитину. Буду подавати на всі інстанції, посольство Данії особисто поїду на прийом ,також до Президента. Щоб були покарані всі ті, які причетні до цього окроплення яда, та принесли якого горя, стільки нервів і сліз було пролито за дитину. Сьогодні представник ДФУ “Агро” замість того, щоб вибачитися почав їхній директор свиноферми почав сваритися з моїм сином”, – бідкається жінка.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.