У СВЯТО ПЕРЕМОГИ

8 травня в Коростенському районі в селі Ковалівщина відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Почесними гостями урочистостей стали ветерани Коростенського району Анатолій Ходаківський та голова районної ради ветеранів Микола Фещенко.

Зі словами вдячності та шани до присутніх ветеранів зверталися  народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської райдержадміністрації Сергій Дмитрук, голова районної ради Василь Клименко.

Також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Василь Курилюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична, заступник голови районної ради Володимир Корнійчук, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Лупенко, сільський голова Тетяна Киселевич, начальники управлінь, окремих структурних підрозділів та жителі району.

Після урочистих промов відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-визволителям у Другій світовій війні.

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на Українській землі.

Також почесних гостей частували «солдатською кашею».

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.