У Верховній Раді створено міжфракційне об’єднання «Житомирщина»

17 жовтня на засіданні Верховної Ради першим віце-спікером Русланом Стефанчуком було оголошено про створення міжфракційного об’єднання «Житомирщина». Це рішення депутати прийняли заради більш ефективної роботи для розвитку Житомирської області.

До складу групи увійшли народні депутати України Богдан Кицак, Дмитро Костюк, Тетяна Грищенко, Сергій Кузьміних, Ігор Герасименко, Володимир Арешонков, Галина Янченко та Арсеній Пушкаренко. Очолив об’єднання Богдан Кицак.

– Ми з колегами будемо координувати свої зусилля у роботі з виборцями, у відстоюванні інтересів громади Житомирщини. Кожен з нас має свій життєвий досвід і довіру людей. І я переконаний, що цю довіру ми обов’язково виправдаємо, – зазначив у своєму виступі на брифінгу у Верховній Раді Арсеній Пушкаренко.

Депутати зазначили, що таке міжфакційне об’єднання дуже важливе для Житомирщини. І вже навіть одразу озвучили проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

– Я покладаю великі надії на те, що ми зможемо розвивати інфраструктуру регіону, медицину, оборону, – сказав Сергій Кузьміних. – До речі, Житомирщина славиться своєю 95-ю бригадою. Але є одна проблема – надання житла військовослужбовцям. Шляхи її вирішення існують, тому ми будемо працювати над цим.

Також депутати запрошують всіх бажаючих долучатися до співпраці з розвитку Житомирщини – політиків, інвесторів, представників громадських організацій та активістів.

«Ми – за розвиток Житомирщини, за нові підприємства та нові робочі місця, за підтримку пенсіонерів та громадських організацій, за промисловців та аграріїв, за містян та селян – за кожного жителя Житомирщини. І разом ми зможемо це зробити краще та ефективніше!» – зазначили в міжфракційному об’єднанні «Житомирщина».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.