У жителя Коростенського району шахраї зняли з картки 25 тис. грн

Як повідомляє ГУНП у Житомирській області, 14 квітня, у 72-річного дідуся із села Ігнатпіля Овруцької громади Коростенського району шахраї зняли із картки більше 25 тисяч гривень.

Дідусь розповів, що напередодні до нього зателефонували незнайомці, які представилися працівниками служби безпеки банку, де він обслуговується. «Менеджери» повідомили, що його фінансова картка заблокована і тепер потрібно надати додаткові відомості, аби надалі користуватися нею. Таким чином заявник назвав реквізити картки, її строк дії та приватний код – відомості, що є конфіденційними і не можуть бути розголошені будь-кому навіть у безпосередній особистій розмові.

Відтак уже через кілька хвилин з рахунку пенсіонера було знято понад 25 тисяч національної валюти.

Аналогічно втратила кошти і 35-річна жінка із смт Корнин Житомирського району. 14 квітня у неї зняли 19 тис. грн.

Правоохоронці нагадують прості правила, які допоможуть вам убезпечити власні кошти:

  • ніколи не надавайте даних своїх банківських карток незнайомцям. Пам’ятайте, що працівники фінансових установ не запитують реквізити рахунків, зокрема, і кодів доступу, які надходять в особисті повідомлення;
  • уважно читайте повідомлення, що надходять на ваш мобільний, звертайте увагу, чи це дійсно номер банківського сервісу та які саме операції проводяться з вашими коштами. За найменших підозр – телефонуйте на гарячу лінію банку та блокуйте картку;
  • намагайтеся не сплачувати наперед за товар, придбаний за допомогою мережі Інтернет. Скористайтеся послугами післяплати або так званої «захищеної оплати», які пропонують транспортні компанії, торгівельні інтернет-майданчики та фінансові установи.

Будьте уважними, не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.