Українцям бракує єдності – Роман Безсмертний

Сьогодні українцям бракує єдності, тому ідея побудови Великої України може згуртувати суспільство. Про це у Житомирі заявив політик і дипломат, майбутній кандидат у Президенти Роман Безсмертний.

«Насамперед нам бракує єдності. Ідея Великої України – це те, що нас зв’язує. Тут треба подолати одну складну проблему – прірву між людиною та державою. Люди займаються самовиживанням, а інститути держави – самозбереженням. Як тільки вдасться це зробити, тоді буде одна за всіх держава і єдине суспільство – за державу. Ця гармонія зіграє ключову роль в будівництві Великої України», – сказав він.

Безсмертний переконаний, що подолати цю прірву можна тоді, коли держава визнає головною цінністю Людину, і буде працювати на реалізацію її прав. «Сьогодні людина не відчуває потреби в інститутах держави, а ті, в свою чергу, дивляться на людину, як на об’єкт заробляння грошей. Нам конче необхідне перезаснування держави», – вважає політик.

Він пояснив, що нова модель держави передбачає інший парламентаризм, іншу виконавчу владу та інше місцеве самоврядування. «Дві третіх забезпечення потреб людини знаходяться на рівні громади, а повноваження та ресурси – в центрі. Тому місцеве самоврядування потребує і грошей, і повноважень, і ресурсів. Тут потрібний перегляд стосунків місцевого самоврядування з центральною владою», – заважив він.

При такому підході, вважає Безсмертний, доречно міняти зміст Конституції. «Нинішня Конституція вирішувала, бути чи не бути державі. Але не вирішувала проблему, якою бути Україні, чи вона має служити людині. Тому прийшов час перезаснувати державу», – наголосив політик.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.